Navštivte nás

Aktuálně


Rodiny s dětmi

Rodiny s dětmi vítány!

Hotel Sluníčko je opravdu hotelem pro rodiny s dětmi. Součástí je venkovní areál s koupalištěm a tobogánem- více informací, dětským hřištěm a kurty, v budově pak je dětský koutek.

Hosté hotelu mají možnost navštívit krytý bazén s 90metrovým toboganem a dalšími atrakcemi v RelaxCentru Sepetná, které je vzdálené cca 1 km od hotelu. Rodiny s dětmi mohou využít také půjčovny koloběžek, kol, elektrokol, vozítek segway a vyhlídkového elektrovozítka až pro 6 osob.

Dětská jídla

Hotelové snídaně jsou realizovány formou švédských stolů a v nabídce máme vždy pokrmy a nápoje vhodné pro děti, například džus, mléko, jogurty, cereálie, ovoce. Na děti myslíme i v a la carte jídelním lístku restaurace.

Animační program

V době letních, jarních či podzimních prázdnin, během Velikonoc a silvestrovských pobytů, připravujeme vždy doprovodný animační program. Vyberte si pobyt, který jej zahrnuje v ceně pobytu. 

Pobyty pro rodiny s dětmi

V hotelu Sluníčko se snažíme, aby se u nás rodiny s dětmi cítily jako doma! Po celý rok nabízíme speciální pobyty, v rámci kterých mají děti zvýhodněné ceny. Tyto pobyty umožňují prožít aktivní dovolenou nebo pár dnů s nejbližšími. Jsou mnohdy využity i prarodiči s vnoučaty, když jsou zrovna rodiče zaneprázdněni.

Další vybavení pro děti

V jídelně i restauraci jsou k dispozici moderní polohovatelné dětské židličky, na pokojích pak poskytujeme na vyžádání dětské postýlky, plastové vaničky do sprchy, k zapůjčení máme i dětské chůvičky.

Od jara do podzimu je dětem k dispozici venkovní dětské hřiště s pískovištěm, houpačkami, kolotočem či malou lezeckou stěnou. Máme i vybavení pro badminton, petangue, tenis a různé míčové hry. Můžete si udělat i procházku k hotelu Sepetná a využít dětské hřiště s originální skluzavkou u hotelu.

Pobyt v hotelu Sluníčko vám pak mohou zpříjemnit stolní hry jako Dostihy a sázky, Monopoly, Scrabble či šachy, které jsou k zapůjčení v recepci. 

Hosté mají zdarma wifi připojení k internetu. 

 

 

Další služby


Doplňkové služby


Resort Sepetná nabízí i další služby, proto nás neváhejte navštívit a užít si spoustu zábavy a relaxu u nás na Sepetné.