Navštivte nás

Aktuálně

Ubytování pod Lysou horou v tříhvězdičkovém standardu

Resort Sepetná, jehož je hotel Sluníčko součástí, má ideální polohu uprostřed Moravskoslezských Beskyd přímo pod nejvyšší vrcholem - Lysou horou (1323 m n. m.). Na červenou turistickou značku se napojíte pouhých 500 metrů od Sluníčka.

Nádherné výhledy budete ale mít i na další beskydské vrcholy - Ondřejník, Skalku či Smrk. Samozřejmě nemusíte se na ně jen dívat, můžete vyrazit do okolí na pěší túry, objevit krásy Beskyd ze sedla vlastního či půjčeného kola nebo elektrokola. V zimě pak jsou v dosahu sjezdovky a trasy pro běžkaře. Další tipy na výlety a aktivity v Beskydech najdete na našem informačním webu www.poznavejteBeskydy.cz

Wellness jen pro vás přímo v hotelu

Pro ty, kteří chtějí strávit svůj čas spíše relaxačně, se přímo v budově Sluníčka nachází privátní wellness s whirlpoolem, infra kabinou a vyhřívanou odpočívárnou. 

Nejen ubytovaní hosté mají možnost využít také služeb RelaxCentra Sepetná s největším nerezovým hotelovým bazénem v Beskydech s whirlpoolem, parní kabinou, 90metrovým toboganem a dalšími atrakcemi. RelaxCentrum Sepetná je od Sluníčka vzdáleno cca 1 km. Najdete tam i další služby jako masáže, bowling, tělocvičnu s dvěma badmintonovými kurty, saunu a jiné služby.

Restaurace | Firemní a soukromé akce

Restaurace pro přibližně 50 osob se nachází v prvním patře Sluníčka. Restaurace má letní terasu, která je v provozu za hezkého počasí od konce května do půlky září. Je částečně krytá a můžete se z ní kochat jedinečným výhledem beskydskou krajinu.

Součástí je i sál pro cca 50 lidí, kde se mohou konat různé soukromé či firemní akce. 

Restaurace je během dne otevřena také pro veřejnost. Více informací

Jak funguje Sluníčko během koronaviru?  

Všechny služby Sluníčka, tedy ubytování, restaurace nebo privátní wellness, jsou nyní dle vládních opatření mimo provoz. 

Rezervace ubytování a pobytů na termíny po uzavírce: slunicko@sepetna.cz, +420 731 444 355

Webkamera - pohled ze Sluníčka

webkamera sluníčko

Na snímku z webkamery vidíte koupaliště Sluníčko, které v roce 2020 prošlo rozsáhlou rekonstrukcí. Věříme, že letos v létě už si novinek na koupališti užijete. 

 

Rezervujte: +420 731 444 355 slunicko@sepetna.cz Kontaktujte nás

Další služby


Doplňkové služby


Resort Sepetná nabízí i další služby, proto nás neváhejte navštívit a užít si spoustu zábavy a relaxu u nás na Sepetné.