Navštivte nás

Aktuálně


Restaurace Sluníčko

Na Sluníčku je momentálně z důvodu koronavirových opatření zavřeno, ale během víkendu 16.-17. ledna bude od 10:00 do 16:00 opět otevřeno výdejní okénko restaurace Sepetná, kde se můžete občerstvit během výletu do Beskyd. Vyčleníme také prostor pro bobování. Měli jsme pro vás připravenou i možnost parkování, ale vzhledem k hustému sněžení a opatřením obce Ostravice proti špatně parkujícím řidičům, se to zkomplikovalo. Více informací níže.

Výdejní okénko

Během víkendu se můžete občerstvit a zahřát některou z připravených polévek. Z tradičních beskydských jídel jsou v nabídce třeba halušky z brynzou, cibulkou a škvarečky. Děti a příznivci sladkého jídla si mohou vychutnat buchtičky s vanilkovým krémem. Budou samozřejmě také teplé a studené nápoje. Stručnou nabídku si můžete přečíst níže. 

  • polévky (hovězí vývar, kyselice s uzeninou, čočková)
  • halušky s brynzou, škvarečky a vídeňskou cibulkou
  • smažený sýr, hranolky, tatarská omáčka
  • kuřecí řízek, hranolky
  • buchtičky s krémem

Parkování

U hotelu Sepetná je k dispozici parkoviště, kde je možné parkovat už od 8:00. Platí se vždy při příjezdu 50 Kč/auto na celý den.

Ale život nám nekomplikuje pouze koronavirus...

  • hustě sněží, takže doprava kolabuje
  • na příjezdové cestě k Sepetné je nutné použít sněhové řetězy
  • Obec Ostravice tento víkend uzavřela příjezdovou cestu na Sepetnou, snaží se takto bojovat proti pandemii špatně parkujících řidičů. V neděli by snad měli v nějakém režimu pouštět auta i nahoru do naplnění kapacity na parkovišti u Opičárny a u nás u hotelu Sepetná. Ale nemáme moc informací, jak to bude fungovat. Proto bude asi nejlepší, když půjdete nahoru pěšky, není to daleko, a do Ostravice dorazíte bez auta. 

Tipy na výlet

Doporučujeme třeba nenáročný okruh od hotelu Sepetná na Medvědí skálu a zpět. Tam po žluté medvídkové stezce, pak přes starou sjezdovku a zpět po modré turistické značce.

Tento a další tipy na výlety v okolí hotelu Sepetná najdete na našich informačních stránkách www.poznavejteBeskydy.cz.


Jinak je Resort Sepetná (ubytování, krytý bazén a další služby RelaxCentra, restaurace a privátní wellness Sluníčko) dle vládních opatření uzavřen.  


Výběr gastronomických služeb


Doplňkové služby


Resort Sepetná nabízí i další služby, proto nás neváhejte navštívit a užít si spoustu zábavy a relaxu u nás na Sepetné.