Navštivte nás

Aktuálně


Restaurace Sluníčko

Restaurace Sluníčko, ale i další služby na Sluníčku - ubytování, privátní wellness, koupaliště nebo trampolína, jsou aktuálně stále ještě mimo provoz. Sluníčko bude otevřeno až přibližně v půlce června (koupaliště od 25. 6.). 


Restaurace Sepetná, která je od Sluníčka cca 1 km,  je otevřena každý den od 11:00., nyní již včetně vnitřních prostor. Platit budou pravidla pro provoz dle nařízení vlády ČR.

Parkování u hotelu Sepetná se vrací od 28. 5. do původního režimu, tedy parkovné pro neubytované hosty stojí 100 Kč/auto. Platba probíhá na recepci, při útratě nad 100 Kč v restauraci je parkování zdarma. Volná kapacita parkoviště se řídí obsazeností hotelu. 

Pozn. Nezapomeňte se vybavit potřebnými dokumenty na případnou kontrolu testu, očkování nebo potvrzení o prodělání covid 19 ze strany policie či hygieny. Více informací zde

Tady najdete další informace o "rozvolňování" Resortu Sepetná


Vydejte se odsud za krásami hor tyčících se nad Resortem Sepetná. Ostrá hora, Tribulka a Smrčina nabízí mnoho krásných výhledů a míst, která jsou pro mnohé skryta ve stínu Lysé hory. Více informací a doporučené okružní tipy na výlet naleznete na našem webu www.poznavejtebeskydy.cz. Pro info - mimo provoz je v současné době i oblíbená Dřevjanka U Zbuja. 


Výběr gastronomických služeb


Doplňkové služby


Resort Sepetná nabízí i další služby, proto nás neváhejte navštívit a užít si spoustu zábavy a relaxu u nás na Sepetné.